Jaka istnieje odpowiedź pomiędzy Ethereum a Bitcoinem?

Artykuł miesiąca Inne tematy Poradnik

Dzisiejszy szum wokół technologii Bitcoin, Ethereum, kryptowalut i blockchain konkuruje z bańką w latach 90-tych. Z wielkimi wolumenami zakupu i kapitalizacjami rynkowymi dla niektórych większych kryptowalut konkurujących z wybranymi z najliczniejszych światowych korporacji. Niestety, podczas gdy grupa kobiet potrafią być w okresie powiedzieć, że słyszało o kryptowalutach, spory odsetków ludzi ciągle nie jest do kraju pewien, co obecne istnieje – oraz jest nadal bardziej zdezorientowany co do Ethereum.

Jeśli choć trochę budzisz się tą przestrzenią, sprawdź nasz przewodnik dla początkujących osób zainteresowanych rynkiem kryptowalut.

Czym stanowi Bitcoin

Najlepszym sposobem zdefiniowania Bitcoina jest wymienienie go cyfrowym dolarem. To tak wszystko — bez jakichkolwiek formalnych regulacji, które towarzyszą bankowi (co daje, że ​​jest zatem właśnie destrukcyjna koncepcja). Toż nie jest metoda. Toż nie jest firma. To twoje pieniądze, przechowywane w postaci cyfrowej. Niektórzy ludzie kupują Bitcoin, ponieważ chcą chronić nasze pieniądze gdzieś indziej niż w banku. Niektórzy kupują Bitcoin jako inwestycję, wierząc, że jego wartość za mało miesięcy czy lat będzie wyraźnie wyższa niż obecnie. A niektórzy ludzie kupują Bitcoin jako sposób do inwestowania w wybrane firmy, ponieważ kapitału w tych markach nie można osiągnąć za pomocą tradycyjnej waluty. Możesz kupować tokeny tylko za pomocą Bitcoin lub Ethereum, czyli drugą niezwykle łatwą walutą.

Jak zarobić na taniejącej ropie?
Reklama

Czym stanowi Ethereum

Ethereum to druga kryptowaluta i znacznie osób ma, że ​​potencjalnie może wyprzedzić Bitcoin jako prowadzącą monetę na zbytu. To, co wybiera Ethereum, wtedy jego technologia, zaś nie fakt, że jest zatem druga kryptowaluta. Wartość monety Ethereum jest i zaskakuje i też jak Bitcoin jest przyjmowana i dostarczana i polecana przez inwestorów do korzystania.

Różnica między Ethereum a Bitcoinem liczy na ostatnim, że Bitcoin więc nic innego jak waluta, podczas gdy Ethereum to metoda księgi głównej, której firmy przechodzą do stworzenia nowych programów. Zarówno Bitcoin, kiedy również Ethereum leczą na tak zwanej technologii „blockchain”, jednak Ethereum jest wiele bardziej dobre. Jeśli Bitcoin był w grup 1.0, Ethereum istnieje w grup 2.0, co powoduje na robienie na nim zdecentralizowanych aplikacji. Krótko mówiąc: idealnie przydaje się do innowacji.

Co wysoce, technologia Ethereum jest wielkie wsparcie w ramach tzw. The Enterprise Ethereum Alliance . Stanowi zatem linia spółek z reguły Fortune 500, które pogodziły się współpracować, aby uczyć się i tworzyć na technologii blockchain Ethereum – inaczej zwanej technologią „inteligentnego kontraktu”. W tym faktu „inteligentne kontrakty” oznaczają, że wymagające aplikacje biznesowe mogą zautomatyzować bardzo złożone aplikacje.

To, co tak dużo kobiet ekscytowało w technologii Ethereum, wtedy jej potencjał oddziaływania na układy i mechanizmy we wszystkich branżach. W żadnym wypadku nie jest obecne nadal doskonała technologia, ale otworzyła drzwi dla wielkiej skali unikalnych innowacji.

zobacz również Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments